O společnosti

Slovo majitele

Vážení obchodní přátelé,

 

dovolujeme si vám představit čtyři základní oblasti našeho výrobního programu. Rodinná firma TECHNOSKLO s.r.o. je tradičně vnímána jako světový leader ve výrobě přesného odměrného skla. Postupným rozšířením osvědčených technologií i do dalších produktových oblastí tak došlo k významnému rozšíření celého sortimentu a vytvoření ojedinělé nabídky v oboru zpracování skla.

TECHNOSKLO s.r.o. trvale rozvíjí a inovuje svoje produktové řady na základě průběžné identifikace potřeb zákazníků. A právě vysoce sofistikovaná výroba, vlastní vývoj, kvalitní marketing a zkušený tým odborně vyspělých pracovníků ve výrobě umocňuje přidanou hodnotu našich výrobků.

Neodmyslitelnou součástí výrobních postupů je certifikační systém ČSN ISO 9001:2015, díky němuž je garantována kvalita všech realizovaných zakázek. Oblast laboratorního skla prezentovaná v produktovém katalogu zahrnuje již téměř dva tisíce položek. Toho množství výrobků bylo dosaženo zejména schopností modifikace a  průběžné inovace podle přání zákazníků.

Důkazem naší profesionality je nejen mnohaletá tradice firmy,  ale zejména uplatnění na trzích ve více než 80 zemích světa a zdvojnásobení obratu za 5 let.


Těšíme se na setkání a spolupráci s vámi.

Majitelé firmy Technosklo s.r.o.

Držitel certifikátu ISO 9001:2015 ISO 9001:2015