O společnosti

Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost (156 kB)

 

Společnost TECHNOSKLO s.r.o. patří k významným zaměstnavatelům regionů Jablonecka, Tanvaldska a Železnobrodska. Zavazující pro nás je nejen mnohaletá tradice rodinné firmy, ale i zodpovědný a ucelený přístup k podnikání a provázání s budoucností. Proto jsme připravili strategii dlouhodobého rozvoje společnosti, která je perspektivní pro současné i nové zaměstnance, a která je plně v souladu s ochranou přírody malebného okolí sídla firmy a právním řádem České Republiky.

Zpracováváme pouze kvalitní vstupní suroviny, které přetváříme v hodnotné výrobky s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníky. Všechny výrobní procesy jsou podpořeny a pravidelně prověřeny certifikovanými ISO postupy, tak i všemi zákonnými normami v oblasti bezpečnosti práce, ekologie, zpracování a likvidace odpadů.

Díky výrobě přesného odměrného laboratorního skla máme vybudované vlastní akreditované metrologické středisko, které splňuje potřebné parametry pro úředně ověřené zboží na individuální či skupinové konformity výrobků. Dbáme na pravidelné zvyšování kvalifikace našich zaměstnanců ve výrobě i podpůrných správních útvarech, čímž získáváme konkurenční výhodu a zaměstnanci možnost seberealizace v úspěšné firmě.

Všechny naše výrobky splňují garanci zdravotní nezávadnosti a odlišují nás tak i tímto způsobem od levného asijského zboží.

Neustále přemýšlíme o dalších inovacích ve výrobních cyklech, včetně snižování energetické náročnosti zpracování skloviny a spotřeby materiálu.

Uvědomujeme si, že pouze zodpovědným přístupem lze vytvářet trvalé hodnoty pro naše zákazníky, zaměstnance a celý region.

Držitel certifikátu ISO 9001:2015 ISO 9001:2015